-
Heb je tickets voor het evenement Halloween op Duivenvoorde? En ben je klaar voor een avondje griezelen op een spookkasteel? Luister en huiver, hierbij nog wat laatste informatie!
- Het evenement is volledig uitverkocht. Alleen met een geldig entreebewijs kom je binnen (aan de deur worden geen tickets meer verkocht);
- Het volledige programma van de avond vind je hier;
- Neem je camera mee; het kasteel heeft er nog nooit zo griezelig uitgezien!
- Houden je kids van verkleden? Leuk als ze in hun engste kostuum komen!
- Mocht het gaan regenen: trek je kaplaarzen en regenjas aan en neem een paraplu mee. Verschillende activiteiten zijn buiten;
- Voor de kids zijn er speciale 'trick or treat'-goodies;
- Voor de workshop pompoenen uithollen en versieren betaal je €3,- p.p. (alleen contant);
- Indien je het kasteel ook van binnen bezoekt: laat tassen groter dan A4 thuis (of geef ze af bij de garderobe);
- Woon je dichtbij? Kom op de fiets i.v.m. beperkte parkeergelegenheid;
- Tijdens het evenement ben je uiteraard ook welkom in de Hof van Duivenvoorde. Let op: hier kun je alleen met pin betalen;Het evenement start om 16:00 uur (de poorten van het landgoed openen om 15:30 uur). Vergeet niet dat de wintertijd dit weekend ingaat. Een avondje griezelen in een echt kasteel met spoken, griezelaars en ander gespuis. Wie durft?!
Terug naar nieuws